Polecamy Maks i ciekawe pomysły

Maks i ciekawe pomysły

ponad 10 lat temu

W tej książeczce przeczytacie o kreatywnych pomysłach na spędzanie wolnego czasu.

Razem z hipopotamem Maksem i jego przyjaciółmi fantazyjnie pomalujecie składzik na narzędzia, odwiedzicie warsztat niedźwiedzia Hebelka i dowiecie się, jak lepi się garnki z gliny.

Świat Maksa” to seria pełnych humoru opowiadań o przygodach ciekawskiego hipopotama, jego siostry Zuzi, ich wspaniałej mamy oraz egzotycznych przyjaciół – kameleona Kolorka, słonia Edka, zebry Moniki, żółwia Ponuraka i krokodyla Gracjana. Każde opowiadanie poświęcone jest ważnemu wydarzeniu z życia malucha. Barwne, bogate w szczegóły i pełne energii ilustracje wspaniale oddają charakter historyjek, a duża czcionka ułatwia lekturę początkującym czytelnikom.

Pod patronatem

Maks i ciekawe pomysły
Wydawnictwo Skrzat
Katarzyna Zychla