Polecamy Listonosz Kot. Podejrzana przesyłka

Listonosz Kot. Podejrzana przesyłka

ponad 10 lat temu

Leon otrzymuje tajemniczą przesyłkę do natychmiastowego doręczenia. Czy uda mu się bez problemów dotrzeć do centrum Podejrzanej Sterty i oddać Łasicy dziwnie wyglądającą paczkę?

Oto kolejna zaskakująca przygoda sympatycznego listonosza. Seria książek o listonoszu Kocie zawiera komplet praktycznych informacji: jak adresować korespondencję, jak napisać piękny list do osoby, na której bardzo nam zależy, kim jest filatelista. Dzięki niej najmłodsi poznają sekrety pracy listonosza i funkcjonowania poczty.

Listonosz Kot. Podejrzana przesyłka

Mariusz Niemycki