Polecamy Listonosz Kot. Imieniny Kiki

Listonosz Kot. Imieniny Kiki

ponad 10 lat temu

Sympatyczny listonosz Kot, jak co dzień, wyrusza rozwieźć listy i paczki. Musi jednak przerwać swoją pracę, ponieważ zepsuł mu się rower. Na szczęście na pomoc Leonowi przybywa królik Wojtuś.

Naprawia szybko rower i korzystając z okazji, podaje przesyłkę do dostarczenia. Co napisał Wojtuś na kartce imieninowej oraz jakiej cennej lekcji udzielił mu listonosz? W serii książek o listonoszu Leonie najmłodsi czytelnicy znajdą praktyczne informacje o tym, jak pisać i adresować listy, jak wygląda praca na poczcie czy kim jest filatelista.

Listonosz Kot. Imieniny Kiki
Mariusz Niemycki