Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Łazienkowe pytania

„Łazienkowe pytania” – autorska książka Krystyny Lipki-Sztarbałło, wielokrotnie nagradzanej ilustratorki książek dla dzieci.

Piękna książka na prozaiczny temat. Prawdziwie KRÓLEWSKA, bo mówi o miejscach, „gdzie król piechotą chodzi” – o wychodkach, toaletach, łaźniach i łazienkach... O cebrzykach, nocnikach i grających, perfumowanych sedesach... O tym, jak radzili sobie z higieną nasi przodkowie i jaki postęp dokonał się w tej dziedzinie. Mnóstwo pożytecznych informacji autorka spakowała zręcznie w kształt przejrzystych rysunków, schematów i sugestywnych obrazów” – Joanna Olech, pisarka.

Fizjologia, odczucia związane z ciałem i zabiegi higieniczne są dla dzieci szczególnie interesujące. Dzieci chcą wiedzieć DLACZEGO, a ta istna encyklopedia higieny zawiera wiele przydatnych informacji i zaskakujących ciekawostek podanych w atrakcyjnej formie. (...) To książka bardzo przyjazna” – Aneta Bohaczewska-Petryna, psycholożka.

Łazienkowe pytania
Krystyna Lipka-Sztarbałło
Agencja Edytorska EZOP
Oprawa: twarda
Liczba stron: 48
Zobacz

Pod patronatem

Komentarze

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz