Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Królewna Lenka ratuje Pana Ciekawskiego

Królewna Lenka ratuje Pana Ciekawskiego

ponad 10 lat temu

Tup, tup, tup… Czy Pan Ciekawski potrafi tupać? Wiadomo o nim tylko tyle, że jest malutki, nie gryzie, uwielbia sałatę i… nie jest zbyt rozmowny. Jak sympatyczna Lenka poradziła sobie z opieką nad nowym przyjacielem i czy pomaganie innym jest łatwą sztuką – tego wszystkiego czytelnicy dowiedzą się z nowej książeczki o małej królewnie.

Seria „Królewna Lenka” to radosne, pełne humoru i energii historie o rezolutnej dziewczynce, która zmaga się z problemami i pytaniami nurtującymi każde małe dziecko. Niezwykle barwne i pełne zabawnych szczegółów ilustracje sprawiają, że nie tylko małe królewny odnajdą w tych książkach swój świat.

W serii ukazały się już: „Królewna Lenka nie chce być grzeczna”, „Królewna Lenka ma zmartwienie”, „Królewna Lenka i awantura o skarb”, „Królewna Lenka przegania strachy” oraz „Królewna Lenka czeka na wróżkę”.

Królewna Lenka ratuje Pana Ciekawskiego
Aneta Krella-Moch
Wydawnictwo Skrzat
Oprawa: miękka
Liczba stron: 36
Cena: 6,90 zł
Kup książkę


Pod patronatemKomentarze

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
150 zł w prezencie za zakup wyprawki plastycznej! sprawdź