Polecamy Królewna Lenka ratuje Pana Ciekawskiego

Królewna Lenka ratuje Pana Ciekawskiego

ponad 10 lat temu

Tup, tup, tup… Czy Pan Ciekawski potrafi tupać? Wiadomo o nim tylko tyle, że jest malutki, nie gryzie, uwielbia sałatę i… nie jest zbyt rozmowny. Jak sympatyczna Lenka poradziła sobie z opieką nad nowym przyjacielem i czy pomaganie innym jest łatwą sztuką – tego wszystkiego czytelnicy dowiedzą się z nowej książeczki o małej królewnie.

Seria „Królewna Lenka” to radosne, pełne humoru i energii historie o rezolutnej dziewczynce, która zmaga się z problemami i pytaniami nurtującymi każde małe dziecko. Niezwykle barwne i pełne zabawnych szczegółów ilustracje sprawiają, że nie tylko małe królewny odnajdą w tych książkach swój świat.

W serii ukazały się już: „Królewna Lenka nie chce być grzeczna”, „Królewna Lenka ma zmartwienie”, „Królewna Lenka i awantura o skarb”, „Królewna Lenka przegania strachy” oraz „Królewna Lenka czeka na wróżkę”.

Królewna Lenka ratuje Pana Ciekawskiego
Aneta Krella-Moch