Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Królewna Lenka ma katar

Królewna Lenka ma katar

ponad 10 lat temu

Chlup, chlup, chlup… – bieganie po kałużach stylem zygzakowym jest świetną zabawą, pod warunkiem, że ma się na nogach ciepłe kalosze. Królewna Lenka wybrała się na deszczowy spacer, mimo że na dworze czaił się groźny… wirus.

Jak właściwie wygląda wirus? Czy jest brzydki jak czarownice i ogry? I dlaczego tak trudno go przegonić, gdy już zamieszka w nosie? – tego wszystkiego czytelnicy dowiedzą się z książeczki o małej królewnie.

Seria „Królewna Lenka” to radosne, pełne humoru i energii historie o rezolutnej dziewczynce, która zmaga się z problemami i pytaniami nurtującymi każde małe dziecko. Niezwykle barwne i pełne zabawnych szczegółów ilustracje sprawiają, że nie tylko małe królewny odnajdą w tych książkach swój świat.

W serii ukazały się już: „Królewna Lenka nie chce być grzeczna”, „Królewna Lenka ma zmartwienie”, „Królewna Lenka i awantura o skarb”, „Królewna Lenka przegania strachy”, „Królewna Lenka czeka na wróżkę”, „Królewna Lenka ratuje Pana Ciekawskiego”.


Królewna Lenka ma katar
Aneta Krella-Moch
Wydawnictwo Skrzat
Oprawa: miękka
Liczba stron: 36
Cena: 6,90 zł
Kup książkę

Pod patronatemKomentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się