Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Kolory i cyfry dla trzylatków

Kolory i cyfry dla trzylatków

ponad 10 lat temu

Disney Ucz się z nami. Kolory to pozycja, która pomoże dziecku nie tylko rozróżniać, ale i nazywać podstawowe barwy. Dodatkowo zadania dostosowane do poziomu możliwości dziecka trzyletniego pozwolą mu utrwalić zdobytą wiedzę. W serii Disney Ucz się z nami ukazała się także książeczka Cyfry, która wprowadzi dziecko w świat cyfr.

Pozycja ta będzie doskonałą okazją, by poza przeliczaniem z pamięci od 1 do 5, Twój maluch poznał obraz graficzny cyfr, jak również skojarzył każdą cyfrę z właściwą jej liczbą elementów. Poza niewątpliwymi korzyściami w wymiarze edukacyjnym, książeczki są gwarancją dobrej zabawy malucha z opiekunem oraz okazją do podjęcia przez dziecko pierwszych wyzwań edukacyjnych.

Twardostronicowe książeczki aktywizujące są częścią programu Disney Ucz się z nami, który powstał w odpowiedzi na potrzeby edukacyjne dzieci trzyletnich oraz dbających o ich rozwój opiekunów.

Disney Ucz się z nami. Kolory
Kup książkę
Disney Ucz się z nami. Cyfry

Kup książkę

Wydawnictwo Ameet
Oprawa: twarda
Liczba stron: 10
Cena: 5,90 zł


Pod patronatemKomentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka