Polecamy Ja chyba śnię

Ja chyba śnię

Kolejne sny Bartka, jak zwykle barwne i pełne niesamowitych przygód.

Tym razem w życiu chłopca następują duże zmiany – mama na kilka dni wybiera się do szpitala, a on w tym czasie mieszka u cioci i wujka, którzy nie mają dzieci. Gdy wróci do domu, czeka go niespodzianka tak niesamowita, że Bartkowi przychodzi do głowy: Ja chyba śnię!

Joanna Wachowiak:
Doktor nauk humanistycznych, wykładowca na uniwersytecie. Pierwsze utwory pisała w dzieciństwie, dla brata. Potem o pisaniu na długo zapomniała, aż znów pojawił się ktoś, kto domagał się opowieści. Mieszka pod lasem z mężem, córką i psem. Latem lubi zimę, zimą lubi lato, tylko wiosnę – zawsze.

Ja chyba śnię

Joanna Wachowiak
Wydawnictwo BIS
Ilustracje: Jola Richter-Magnuszewska