Polecamy Historie do schrupania przed pójściem do spania

Historie do schrupania przed pójściem do spania

Usiądźmy albo połóżmy się wygodnie – wyruszamy we wspaniałą podróż…

Smok, krokodyl, maleńki robaczek, zebra, żyrafa, kozica górska czy pies sąsiadki – bohaterowie opowiedzianych w tej książce 18 historyjek są bardzo różni, ale ich przygody bez wyjątku okazują się ciekawe. Pełne ciepła i humoru, zachęcają do wspólnego czytania dorosłych i dzieci. Wesołe, przyciągające wzrok ilustracje François Ruyera to gwarancja, że mali czytelnicy będą często powracać do swych ulubionych opowieści.

Historie do schrupania przed pójściem do spania
François Ruyer