Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Cztery Pory Roku

Cztery Pory Roku

ponad 10 lat temu

Płyta „Cztery Pory Roku” to ogromna ilość barw i dźwięków, które pogłębiają wrażliwość estetyczną dziecka oraz jego naturalną ciekawość otaczającego świata. Rytmiczne piosenki w wykonaniu małych dzieci, o ogromnej wartości literackiej, pełne zdrobnień i metafor ukazują dziecięcy sposób widzenia świata i pobudzają aktywność myślową i uczuciową malucha.

Do wierszy Marii Konopnickiej powstały piękne melodie rozpisane na kwartet smyczkowy – muzyka została skomponowana specjalnie na potrzeby tego projektu. To płyta jedyna w swoim rodzaju, pełna niezwykłych piosenek i dziecięcych emocji w mistrzowskich interpretacjach małych artystów. „Cztery Pory Roku” to piosenki do zabawy i do odkrywania otaczającego świata, które uczą szacunku do ludzi i do przyrody. Takiej płyty dawno nie było na naszym rynku.

To pierwsza płyta w cyklu wydawniczym „Muzyczny elementarz dla dzieci”.
W ramach cyklu znajdziecie odpowiedź na pytanie – czy poezja wielkich mistrzów z dawnych lat może być atrakcyjna dla dzieci dzisiaj? Jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości – posłuchajcie tej płyty…


Cztery Pory Roku
Muzyczny elementarz dla dzieci
Słowa: Maria Konopnicka
Muzyka: Arkadiusz A. Niezgoda
Wydawnictwo Kidimax
Cena: 29,90 zł
Kup płytę

Pod patronatemKomentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się