Polecamy Cztery Pory Roku

Cztery Pory Roku

ponad 10 lat temu

Płyta „Cztery Pory Roku” to ogromna ilość barw i dźwięków, które pogłębiają wrażliwość estetyczną dziecka oraz jego naturalną ciekawość otaczającego świata. Rytmiczne piosenki w wykonaniu małych dzieci, o ogromnej wartości literackiej, pełne zdrobnień i metafor ukazują dziecięcy sposób widzenia świata i pobudzają aktywność myślową i uczuciową malucha.

Do wierszy Marii Konopnickiej powstały piękne melodie rozpisane na kwartet smyczkowy – muzyka została skomponowana specjalnie na potrzeby tego projektu. To płyta jedyna w swoim rodzaju, pełna niezwykłych piosenek i dziecięcych emocji w mistrzowskich interpretacjach małych artystów. „Cztery Pory Roku” to piosenki do zabawy i do odkrywania otaczającego świata, które uczą szacunku do ludzi i do przyrody. Takiej płyty dawno nie było na naszym rynku.

To pierwsza płyta w cyklu wydawniczym „Muzyczny elementarz dla dzieci”.
W ramach cyklu znajdziecie odpowiedź na pytanie – czy poezja wielkich mistrzów z dawnych lat może być atrakcyjna dla dzieci dzisiaj? Jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości – posłuchajcie tej płyty…

Cztery Pory Roku
Muzyczny elementarz dla dzieci