Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Czarodziejskie przygody Franka

Czarodziejskie przygody Franka

ponad 9 lat temu

Książka „Czarodziejskie przygody Franka”, przeznaczona dla dzieci w wieku 6-11 lat, opowiada o chłopcu, który na strychu znajduje tajemne przejście do ogrodu. W ogrodzie poznaje nieprzeciętne zwierzęta, które zostają jego nowymi przyjaciółmi. Z nimi letnie przygody nabierają magii i zupełnie nowego smaku.

Autor, Lech Zaciura, z humorem opisał piękny świat dzieciństwa, w którym chęć przeżywania przygód oraz magia dobroci i przyjaźni tworzy wyjątkową aurę. Przy czytaniu przygód Franka świetnie bawią się zarówno dzieci, jak i czytający im dorośli. Uroczą opowieść zdobi 60 pięknych barwnych i czarno-białych ilustracji, wykonanych przez Alicję Rybicką, podkreślających magię i humor stylu opowieści.


Czarodziejskie przygody Franka
Lech Zaciura
Wydawnictwo Skrzat
Oprawa: twarda
Liczba stron: 200
Kup książkę

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!