Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Czarodziejskie przygody Franka

Czarodziejskie przygody Franka

ponad 10 lat temu

Książka „Czarodziejskie przygody Franka”, przeznaczona dla dzieci w wieku 6-11 lat, opowiada o chłopcu, który na strychu znajduje tajemne przejście do ogrodu. W ogrodzie poznaje nieprzeciętne zwierzęta, które zostają jego nowymi przyjaciółmi. Z nimi letnie przygody nabierają magii i zupełnie nowego smaku.

Autor, Lech Zaciura, z humorem opisał piękny świat dzieciństwa, w którym chęć przeżywania przygód oraz magia dobroci i przyjaźni tworzy wyjątkową aurę. Przy czytaniu przygód Franka świetnie bawią się zarówno dzieci, jak i czytający im dorośli. Uroczą opowieść zdobi 60 pięknych barwnych i czarno-białych ilustracji, wykonanych przez Alicję Rybicką, podkreślających magię i humor stylu opowieści.


Czarodziejskie przygody Franka
Lech Zaciura
Wydawnictwo Skrzat
Oprawa: twarda
Liczba stron: 200
Kup książkę

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się