Polecamy Co nowego u misi Marysi?

Co nowego u misi Marysi?

ponad 10 lat temu

Nasza dobra znajoma wybiera się w odwiedziny do babci i dziadka. Uwielbia te wizyty! Podczas grzybobrania chomik Gryzek daje się ponieść wyobraźni i… jak zwykle wszystko kończy się wesoło.

Wielkie emocje czekają misię na basenie, dokąd jedzie z rodziną. Razem z Marysią mamy okazję poznać zasady obowiązujące na pływalni oraz wypróbować dużą zjeżdżalnię. Czy misia odważy się z niej zjechać?

A dlaczego Marysia ciągle mówi „nie”? Dąsa się i złości nawet wtedy, kiedy bardzo chce powiedzieć „tak”. Bez obaw – rodzice i Gryzek znają sposoby na małą uparciuchę!

Marysia u babci i dziadka
Marysia na basenie
Marysia mówi „nie”

Nadia Berkane, Alexis Nesme