Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Bawię się w kształty i kolory

Bawię się w kształty i kolory

ponad 10 lat temu

Za oknem plucha, a w telewizji po raz kolejny pokazują jak z kartki papieru zrobić tygryska? „Bawię się w kształty
i kolory” z serii edukacyjnych gier wydawnictwa Zielona Sowa dobrze wypełni czas zmuszając do wysiłku szare komórki naszych dzieci.


Rozkładamy puzzle tak, by wszystkie obrazki były zakryte. Zawodnicy odkrywają po dwa puzzle i patrząc na podwodny świat na plakacie, próbują odnaleźć pary. Wygrywa ten, kto zgromadzi najwięcej par. Tak zaczyna się pasjonująca gra,
w której uczestniczyć może także jeden gracz w wieku od czterech lat (oczywiście może mieć nieco mniej, pod warunkiem, że poradzi sobie z wyzwaniem).

Pakiet edukacyjny z serii „Bawię się w…” uzupełnia książeczka z kilkudziesięcioma ćwiczeniami, dzięki którym gracze nabędą zdolności rozpoznawania kolorów i figur geometrycznych, poprawią swoją wyobraźnię przestrzenną oraz rozpoznawania przedmiotów znanych z otoczenia czy mieszkańców naszej planety. Większość zadań pozwala także doskonalić u dziecka zdolności manualne i grafomotoryczne.

Na końcu książeczki dla pilnego „ucznia” znajduje się pamiątkowy dyplom „Mistrza Pamięci”, który można uzupełnić imieniem
i nazwiskiem dziecka.
 


Bawię się w kształty i kolory (zestaw: książka z grą)
Wydawnictwo Zielona Sowa
Oprawa: zeszytowa
Liczba stron: 32
Cena: 29,90 zł
Kup zestaw


O serii:

Seria „Bawię się w…” realizuje hasło nauki poprzez zabawę. Dzieci uczą się najszybciej, kiedy jest to dla nich przyjemnością – to prawda powszechnie znana. Mogą wówczas uruchomić wszystkie zmysły, wiedzę przyswajając niejako przy okazji. Wydawnictwo Zielona Sowa jest liderem w dziedzinie publikacji przeznaczonych do edukacji domowej.

W ramach serii „Bawię się w…” dostępne są także: „Bawię się w pamięć”, „Bawię się w liczby”, „Bawię się w litery”, „Bawię się
w spostrzegawczość”, „Bawię się w przyrodę” oraz „Bawię się w czas”.

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się