Polecamy Listonosz Kot. Trudna sztuka pisania listów

Listonosz Kot. Trudna sztuka pisania listów

ponad 10 lat temu

Leon Kot dowiaduje się, że sympatyczna Krysia chciałaby otrzymać od kogoś… list miłosny. Listonosz postanawia spełnić życzenie kotki, tylko nie wie, jak taki list napisać. Czy uda mu się znaleźć kogoś, kto zdradzi mu tajemnicę pięknej korespondencji?

Seria książek o listonoszu Kocie zawiera komplet praktycznych informacji: jak adresować listy, jak napisać wyjątkowy list do osoby, na której bardzo nam zależy, kim jest filatelista. Dzięki niej najmłodsi poznają sekrety pracy listonosza
i funkcjonowania poczty.

Listonosz Kot. Trudna sztuka pisania listów