Polecamy Żyrafy nie umieją tańczyć

Żyrafy nie umieją tańczyć

ponad 6 lat temu

Po raz pierwszy AMBEREK w miękkiej oprawie! Nowe wydanie kultowej książki, która od ponad 20 lat nie schodzi ze szczytów list bestsellerów.

W 2019 roku w Stanach Zjednoczonych była na listach przez 35 tygodni! Ta ciekawie ilustrowana, rymowana i zabawna opowieść została wydana w ponad 30 językach i sprzedana w ponad 2 milionach egzemplarzy. Stała się współczesną klasyką, a niezapomniana postać wzruszającej żyrafy - Gerarda, który marzy o udziale w konkursie tańca, daje wszystkim dzieciom otuchę i nadzieję, że każdy może spełnić swoje marzenia i przezwyciężyć trudności, nawet jeśli inni w to nie wierzą.

Wydawnictwo Amber
Autor: Giles Andreae