Polecamy Zuzia w Krainie Wróżek

Zuzia w Krainie Wróżek

ponad 6 lat temu

W Tęczowie wydarzyło się coś strasznego! Królowa wróżek została porwana przez smoka!

Najdzielniejsze wróżki: Wierciuszka, Pietruszka i Łakomczuszka postanawiają zrobić wszystko, by uwolnić swoją władczynię. Jednak wspólnie dochodzą do wniosku, że tak groźnemu stworowi może stawić czoła tylko ktoś, kto jest odważny, nie za duży, nie za mały i kto wierzy w dobre wróżki, czyli… Zuzia! Jak zakończy się wyprawa na Smoczą Górę i lot na motylach? Kto mieszka na ulicy Ogniowej? Czy królowa wróżek szczęśliwie wróci do domu…? Tego wszystkiego dowiecie się z tej niezwykłej książki!

Wydawnictwo Skrzat
Autorka: Anna Potyra