Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Zuzia nad morzem

Zuzia nad morzem

ponad 6 lat temu

„Zuzia nad morzem” to czwarta część bestsellerowej serii „Zuzia i dobre wróżki”. Tym razem czterolatka zabiera nas nad morze, gdzie w pensjonacie „Mewa” wesoło spędza czas ze swoim misiem Fredziem i wesołym psem Hultajem.

Wszyscy cieszą się wakacyjną pogodą i możliwością odpoczynku. Czy aby na pewno? Jednym z pensjonariuszy okazuje się niejaki pan Gburek, którego nazwisko świetnie opisuje jego charakter. Gdzie się nie pojawi, tam na wszystko narzekał, psując humor wszystkim wokół. Zuzia wykazuje się ogromną empatią, (ale i sprytem!) w stosunku do starszego pana i wzywa wróżki, by mu pomogły. Co z tego wyniknie? Czy magia może pomóc dorosłym? Jak zakończą się te wakacje i jaka zmiana zajdzie w pensjonacie? Urocza książeczka autorstwa Anny Potyry z ilustracjami Agnieszki Filipowskiej to obowiązkowa pozycja dla wszystkich dziewczynek, które wierzą w magię.

Wydawnictwo Skrzat
Autorka: Anna Potyra
Liczba stron: 72
Oprawa: twarda

Kup książkę

Pod patronatem 

 

 

 

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!