Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zuzia nad morzem

„Zuzia nad morzem” to czwarta część bestsellerowej serii „Zuzia i dobre wróżki”. Tym razem czterolatka zabiera nas nad morze, gdzie w pensjonacie „Mewa” wesoło spędza czas ze swoim misiem Fredziem i wesołym psem Hultajem.

Wszyscy cieszą się wakacyjną pogodą i możliwością odpoczynku. Czy aby na pewno? Jednym z pensjonariuszy okazuje się niejaki pan Gburek, którego nazwisko świetnie opisuje jego charakter. Gdzie się nie pojawi, tam na wszystko narzekał, psując humor wszystkim wokół. Zuzia wykazuje się ogromną empatią, (ale i sprytem!) w stosunku do starszego pana i wzywa wróżki, by mu pomogły. Co z tego wyniknie? Czy magia może pomóc dorosłym? Jak zakończą się te wakacje i jaka zmiana zajdzie w pensjonacie? Urocza książeczka autorstwa Anny Potyry z ilustracjami Agnieszki Filipowskiej to obowiązkowa pozycja dla wszystkich dziewczynek, które wierzą w magię.

Wydawnictwo Skrzat
Autorka: Anna Potyra
Liczba stron: 72
Oprawa: twarda

Kup książkę

Pod patronatem 

 

 

 

Komentarze

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!