Polecamy Znak pokoju

Znak pokoju

ponad 5 lat temu

Ciekawie ilustrowana opowieść o życiu Jana Pawła II – Karola Wojtyły, której narratorem jest Gołąb.

Napisana została z myślą o najmłodszych czytelnikach, a urzeka swoją prostotą i przesłaniem. Dzięki niemu dzieci mogą odkryć, że Lolek, bo tak mówiono często na małego Wojtyłę, zmagał się z tymi samymi problemami, co inne dzieci. Książeczka składa się z krótkich opowiadań, które z pewnością nikogo nie znudzą.

Autorka: Ewa Stadtmüller
Cena: 20,90 zł