Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Witaj, ptaszku! i Witaj, motylku!

Witaj, ptaszku! i Witaj, motylku!

ponad 5 lat temu

Oglądaj, zaglądaj, spoglądaj obserwuj! Poznaj najnowsze propozycje autorki bestsellerowej serii Przesuń paluszkiem - Witaj, ptaszku! i Witaj, motylku!

Książki wypełnione są elementami wspomagającymi prawidłowy rozwój sensoryczny poprzez zabawę. Dziecko poznaje świat natury dotykając i zaglądając przez okienka oraz dziuple, na każdej stronie odkrywając nową niespodziankę! Wyróżniające się elementy skupiają uwagę najmłodszych i oddziałują na wyobraźnię. To także wzruszające historie przedstawione w otoczeniu zachwycającego świata przyrody. Opowieść o małej gąsieniczce pozwoli najmłodszym obserwować piękno oczekiwania i cud przemiany, natomiast wraz z zaskakującą historią nowonarodzonych rudzików dzieci odkryją wszystkie zakątki leśnej krainy.

Kapitan Nauka
Cena każdej publikacji: 35,90 zł

Kup Witaj, motylku!

Kup Witaj, ptaszku!
 

Pod patronatem

 

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się