Polecamy Wakacje u dziadków

Wakacje u dziadków

ponad 6 lat temu

Trojaczki - Laura, Tymek i Amelia wyjeżdżają do dziadków na wieś na całe wakacje. Trochę będą tęsknić za rodzicami, którzy zostali w mieście, jednak szybko zajęcia, z którymi nie miały do tej pory do czynienia, całkowicie zajmą im czas.

Kupowanie małych kurczaków na targu, pielenie ogródka, pomoc babci przy sprzątaniu kościoła okażą się równie atrakcyjnymi przygodami jak wyprawa do lasu po poziomki, jazda pociągiem czy spływ kajakowy. Okazuje się, że świat bez gadżetów elektronicznych bywa równie ciekawy i zajmujący, a na wsi nie ma czasu na nudę. Aż żal będzie wracać do miasta!

Wakacje u dziadków
Autorka: Magdalena Zarębska