Polecamy TVP ABC - Przeboje na piątkę

TVP ABC - Przeboje na piątkę

ponad 5 lat temu Pod patronatem

TVP ABC - Przeboje na piątkę! to album wydany specjalnie na piąte urodziny TVP ABC. Na płycie usłyszymy wybrane przez widzów utwory znane z programów, filmów i animacji emitowanych w kanale.

Programy takie jak: Domisie, Margolcia i Miś, Trefliki, cieszą się niesłabnącą popularnością zarówno wśród dzieci, jak i rodziców. Hity TVP ABC śpiewają już całe pokolenia, bo któż nie zna piosenek Kolorowe kredki, Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki, A ja mam psa, czy Moja fantazja. Na płycie wykonują je m.in. Zespół Dziecięcy Fasolki, Zespół Artystyczny ZHP Gawęda, a nawet Pan Kleks, czyli sam Piotr Fronczewski. Album Przeboje na piątkę to kompilacja utworów o walorach edukacyjnych, artystycznych i wychowawczych. Piosenki rozwijają wyobraźnię, uczą wrażliwości, zachęcają do aktywności artystycznej, ale także w ciekawy sposób opowiadają o codzienności.

Wytwórnia Muzyczna MTJ
Liczba utworów: 15