Polecamy Smok przez płot

Smok przez płot

ponad 6 lat temu

Baśniowy świat widziany z perspektywy smoków! Czy rycerze i księżniczki zawsze muszą być symbolem dobra, a smoki zła? A może jest zupełnie na odwrót? Poznaj najsympatyczniejszego smoka pod słońcem - Gniewka i jego przyjaciół oraz odkryj prawdziwą naturę smoków. Być może okaże się, że nie są one tak straszne, jak się wszystkim wydaje…

„Smocze opowieści. Smok przez płot” to pełna humoru, wartkiej akcji i niezwykłych bohaterów historia smoka Gniewka, który razem z innymi członkami Smoczek Policji strzeże Płotu, oddzielającego Smoczą Puszczę od ziemi złego króla Jacentego. Czy smokom uda się dojść do porozumienia z Królem i zawrzeć rozejm z Miastem za Murem? Czy połączą wspólnie siły i wyruszą na wyprawę w poszukiwaniu skarbów? Najnowsza powieść Marcina Mortki, autora bestsellerowej serii o przygodach wikinga Tappiego, przeniesie wszystkich czytelników do pięknego, baśniowego świata, pełnego magicznych bohaterów!

Wydawnictwo Zielona Sowa
Autor: Marcin Mortka