Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy SMART CARDS „Alfabet”

SMART CARDS „Alfabet”

ponad 5 lat temu

SMART CARDS „Alfabet” to zestaw 33 kart podzielonych na 6 serii. Dzięki nowatorskiej technice nauczania, opartej o system różnorodnych kolorów kart, dzieci szybko i z łatwością zapamiętują i rozpoznają kształty poszczególnych liter.

Nauczyciel w prosty sposób może sprawdzić, czy dzieci prawidłowo rozpoznają litery oraz które z nich sprawiają grupie trudności. Przyjemne dla oka, barwne karty stanowią dodatkową atrakcję i zachęcają do nauki, a element współzawodnictwa podczas zajęć stanowi dodatkową motywację i rozrywkę. Autorskie piosenki, napisane i skomponowane specjalnie do zestawu oraz propozycje interesujących zabaw ożywiają zajęcia i sprawiają dzieciom wiele radości – nauka liter jeszcze nigdy nie była tak łatwa i przyjemna!

Dowiedz się więcej
 

Pod patronatem

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się