Polecamy Rycerz Mike. Magiczne opowieści

Rycerz Mike. Magiczne opowieści

ponad 9 lat temu

Seria książek z przygodami dzielnego rycerza Mike’a przeznaczona jest zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców.

Powstała w oparciu o bajkę o tym samym tytule, emitowaną na kanale MiniMini+. Książka przenosi najmłodszych Czytelników do królestwa Glendragon, pełnego rycerzy, czarodziejek, trolli, wikingów i smoków. W książkach znajdują się opowiadania ilustrowane pięknymi obrazkami.

Dostępna jest również seria „Rycerz Mike. Przygody ze smokami” – książeczki
z naklejkami oraz aktywnościami dla fanów małego rycerza.
Zobacz: www.msz.com.pl

Pod patronatem