Polecamy Rycerz, który nie chciał walczyć

Rycerz, który nie chciał walczyć

ponad 6 lat temu Pod patronatem

Pięknie rymowana i ilustrowana książeczka autorki tłumaczonej na prawie 20 języków o myszce-rycerzu, który wolał czytać książki i opowiadać bajki, zamiast walczyć, a wszyscy – nawet smok - pokochali jego opowieści.

Jak poskromić smoka? Wystarczy mu poczytać! Kiedy rodzice wyprawiają Leosia, by walczył ze smokiem, Leoś zabiera ze sobą miecz, tarczę. . . i stos ulubionych książek. Przecież nawet żaden smok nie oprze się ciekawej książce!

Wydawnictwo Amber
Autor: Helen Docherty