Polecamy Przypadki Agatki

Przypadki Agatki

ponad 5 lat temu Pod patronatem

"PRZYPADKI AGATKI" to sześć książeczek dla maluchów, które dopiero uczą się mówić oraz dla dzieci z zaburzeniami komunikacji językowej. Odmiana rzeczowników została pokazana w sposób najprostszy, okraszona pięknymi rysunkami Edyty Karaban, dzięki czemu dzieci z chęcią odkrywają zasady fleksji języka polskiego i uczą się poprawnej mowy.

Tytuły kolejnych części serii to pytania przypadków gramatycznych. Co ważne, ich kolejność nie jest taka, jakiej uczono nas w szkole - w serii po książeczce "Kogo? Czego?" następuje "Kogo? Co?". Dlaczego tak? Bo zestaw jest skierowany do maluchów, a w rozwoju mowy dziecka przypadki pojawiają się w innej kolejności (rozwojowe narastanie gramatyki u dziecka).

W skład pakietu wchodzą następujące książeczki:

1. Kto? Co?

2. Kogo? Czego?