Polecamy Przygoda z Czytaniem. Elementarz

Przygoda z Czytaniem. Elementarz

Książka powstała z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Podczas lektury Elementarza mały uczeń najpierw uczy się liter, które są wprowadzane stopniowo, a następnie ćwiczy umiejętność czytania. W książce zostały wykorzystane elementy różnych metod ─ dziecko uczy się odczytywać pojedyncze wyrazy metodą globalną albo czyta wybrane teksty metodą sylabową. W końcowej części książki ćwiczy czytanie płynne i ze zrozumieniem.

Wydanictwo AMEET

Kup publikację