Polecamy Przygoda z czytaniem

Przygoda z czytaniem

Przygoda z Czytaniem – poziom I – nauka czytania metodą globalną

Seria "Przygoda z Czytaniem" to książki wspierająca naukę czytania adresowane do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Poziom I – Będę czytać – dedykowany jest najmłodszym dzieciom rozpoczynającym naukę. Oparty został na metodzie czytania globalnego, w myśl której dziecko zapamiętuje wygląd całego wyrazu (nie poszczególnych liter). Na tym etapie nauka jest przede wszystkim zabawą, do której zachęcają postacie ze świata Disneya. W książce znajduje się też dyplom dla małego czytelnika oraz naklejki, którymi rodzic może nagrodzić postępy i zaangażowanie dziecka.

Pod patronatem