Polecamy Pajdohistoryjki z Basią i Jasiem

Pajdohistoryjki z Basią i Jasiem

ponad 5 lat temu

Basia i Jaś wyruszają w niesamowitą podróż po Afryce. Przebywają w nowym dla siebie otoczeniu, spotykają ludzi z innych kręgów kulturowych oraz są świadkami i uczestnikami zdarzeń, które do tej pory znali tylko z książek i filmów.

Ich przygody wywołują spontaniczne reakcje, są ilustracją zachowań społecznych oraz stają się pretekstem do ważnych rozmów z dziećmi o emocjach i relacjach. Pajdohistoryjki dostarczają czytelnikom dużo śmiechu i pozytywnie wpływają na rozwój dzieci: wzbudzają zainteresowanie otaczającym światem, kształtują koncentrację i uwagę, a także doskonalą umiejętności komunikacyjne. Zestaw zawiera 20 kart. Na każdej z nich znajduje się pajdohistoryjka opisana wierszykiem i zestaw pytań, a na odwrocie – ilustracja do wierszyka. To doskonała publikacja dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, do zabawy w grupie i indywidualnej - w domu.

Wydawnictwo WiR
Format: teczka A5