Polecamy Oskar i Albert

Oskar i Albert

ponad 6 lat temu

Oskar i Albert to dwóch dzielnych odkrywców przyrody, których największym marzeniem jest zdobycie przyrodniczego Nobla. Jednak, aby dostać tę wyjątkową nagrodę, należy odnaleźć coś niesamowitego.

Który z nich jako pierwszy dokona wielkiego odkrycia i rozpozna nowy gatunek zwierzęcia? Oskar i Albert zapraszają na absolutnie dziki wyścig dookoła świata pełny skomplikowanych zadań, labiryntów oraz zawiłych zagadek! Czytelnicy wraz z bohaterami mogą wziąć udział w szalonej rywalizacji i zobaczyć najpiękniejsze zakątki świata i ich mieszkańców, m.in. las deszczowy, dżunglę, rafę koralową, pustynię, sawannę, góry i lodowce. „Oskar i Albert. Absolutnie dziki wyścig” to ciekawa propozycja dla najmłodszych dzieci z kolorowymi, pełnymi szczegółów, całostronicowymi ilustracjami, zabawnymi dialogami i uroczymi bohaterami. Książka pobudza kreatywność, wyobraźnię, umiejętność opowiadania oraz spostrzegawczość.

Wydawnictwo Zielona Sowa
Autor: Stephan Lomp