Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Niesamowita Natura

Niesamowita Natura

ponad 6 lat temu

Niezwykła seria edukacyjna dla dzieci od wydawnictwa Tata Robi Książki. W skład serii wchodzą trzy tytuły: „Sztuka Przetrwania”, „Mity i Stereotypy” i „Zdumiewające Przyjaźnie”.

Każda z książek pokazuje świat zwierząt od nieznanej strony. Dzięki licznym ciekawostkom, uroczym ilustracjom oraz przystępnie napisanym tekstom seria nie tylko rozbawi dzieci i dorosłych, ale także przekaże najmłodszym masę cennych informacji. „Sztuka Przetrwania” opisuje w jaki sposób zwierzęta radzą sobie w trudnych warunkach, „Mity i Stereotypy” obala najpopularniejsze mity na temat zwierząt, a „Zdumiewające Przyjaźnie” przedstawia niecodzienne przyjaźnie wśród zwierząt. Seria ‘’Niesamowita Natura’’ to międzynarodowy bestseller - książki zostały dotychczas przetłumaczone na 12 języków, w tym angielski, francuski i niemiecki.

Wydawnictwo Tata Robi Książki
Oprawa: twarda
Cena: 29,90 zł

Kup książki

Pod patronatem

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się