Polecamy Niesamowita Natura

Niesamowita Natura

ponad 7 lat temu

Niezwykła seria edukacyjna dla dzieci od wydawnictwa Tata Robi Książki. W skład serii wchodzą trzy tytuły: „Sztuka Przetrwania”, „Mity i Stereotypy” i „Zdumiewające Przyjaźnie”.

Każda z książek pokazuje świat zwierząt od nieznanej strony. Dzięki licznym ciekawostkom, uroczym ilustracjom oraz przystępnie napisanym tekstom seria nie tylko rozbawi dzieci i dorosłych, ale także przekaże najmłodszym masę cennych informacji. „Sztuka Przetrwania” opisuje w jaki sposób zwierzęta radzą sobie w trudnych warunkach, „Mity i Stereotypy” obala najpopularniejsze mity na temat zwierząt, a „Zdumiewające Przyjaźnie” przedstawia niecodzienne przyjaźnie wśród zwierząt. Seria ‘’Niesamowita Natura’’ to międzynarodowy bestseller - książki zostały dotychczas przetłumaczone na 12 języków, w tym angielski, francuski i niemiecki.

Wydawnictwo Tata Robi Książki
Cena: 29,90 zł