Polecamy Nauka na okrągło

Nauka na okrągło

ponad 5 lat temu

Książki Disney Uczy to tytuły, które powstały, aby wspierać rozwój dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Książki pomagają też dzieciom doskonalić najważniejsze umiejętności.

„Nauka na okrągło” to propozycja dla trzylatków. W towarzystwie bohaterów ze świata Disneya maluchy nauczą się rozróżniać podstawowe kolory i kształty, a także poznają cyfry od 1 do 5. Podczas rozwiązywania prostych zadań za pomocą naklejek najmłodsi będą doskonalić umiejętności manualne, ćwiczyć spostrzegawczość i rozwijać koordynację wzrokowo-ruchową.

Wydawnictwo AMEET

Pod patronatem