Polecamy Nauka dla zucha

Nauka dla zucha

ponad 6 lat temu

„Nauka dla zucha” to seria kolorowych książek dla najmłodszych pociech, które łączą w sobie świetną zabawę i naukę.

Dzięki publikacjom najmłodszy czytelnik w łatwy sposób nauczy się liczb, kolorów, alfabetu, zwierząt oraz pozna sportowe wyzwania w towarzystwie ulubionych bohaterów bajek. W serii „Nauka dla zucha” dostępne są książki: „Świnka Peppa”, „Psi Patrol”, „Pszczółka Maja”, „Stacyjkowo”, „Play-Doh” i z uroczymi zwierzakami „Animal Club”.

Media Service Zawada

Pod patronatem