Polecamy MINIATURY - MUZYKA KLASYCZNA DZIECIOM

MINIATURY - MUZYKA KLASYCZNA DZIECIOM

ponad 5 lat temu

Zupełnie niedaleko, a właściwie tak blisko, że można tam dotrzeć w ułamku sekundy, istnieje Magiczna Kraina Muzyczna. Miejsce pełne czarodziejskich dźwięków, które zabiorą cię, gdzie tylko chcesz – do lasu, na łąkę pełną kwiatów, na piaszczystą plażę, a nawet do sklepu z zabawkami, czy do pachnącej pączkami cukierni.

Jeśli zechcesz, to w wyobraźni odwiedzisz babcię, najlepszego kolegę lub pojedziesz na wycieczkę w nieznane z rodzicami, bratem, siostrą i psem. W tej krainie wszystko jest możliwe! Jak tam dotrzeć? Wystarczy włączyć płytę „Miniatury – muzyka klasyczna dzieciom”. „Miniatury – muzyka klasyczna dzieciom” to projekt edukacyjny, który jest idealnym wstępem do zaczarowanego świata muzyki klasycznej. Publikacja składa się książeczki i płyty CD z 11 utworami do rytmicznych zabaw muzycznych. Proponowane zabawy ruchowe dla najmłodszych wspomagają ich rozwój psychofizyczny, bawią, relaksują i uczą. Utwory pasują do nauki i zabawy – zarówno jako kołysanki na dobranoc, jak i w dzień podczas codziennych aktywności.

Wytwórnia Muzyczna MTJ

Cena: 29,99 PLN