Polecamy Matematyka bez reszty – pierwsze kroki

Matematyka bez reszty – pierwsze kroki

ponad 5 lat temu Pod patronatem

Czy matematyka występuje w zwykłych przedmiotach i znanych Ci miejscach? Na ulicy, lotnisku, czy w sklepie? Dzięki nowej serii produktów multimedialnych „Matematyka bez reszty”, z których można skorzystać podczas zajęć i w domu, na tablicy interaktywnej, czy tablecie, odkrywamy fascynujący świat liczb, figur, miar i wag oraz muzyki.

Program multimedialny "Matematyka bez reszty - pierwsze kroki" zawiera 1 500 zadań do trzech Przygód Tematycznych – Podróże, Zakupy, Pasje – wprowadzających zagadnienia związane z matematyką:

• 18 filmów edukacyjnych – wprowadzających w zagadnienia poruszane w tej części i łączące je z realnym światem,
  • 9 interakcji – dających możliwość zabawy dla całej grupy np. w nauce rytmu, czy zasad kupowania w sklepie,
  • 18 ćwiczeń – pozwalających na utrwalenie wiedzy z zakresu matematyki.

Program „Matematyka bez reszty – pierwsze kroki“ – jest zgodny z podstawą programową.

Sprawdź demo

Kup teraz

Zapraszamy także co środę na cykl „Matematycznych zagadek” - zobacz.

Skontaktuj się:

e-mail: kontakt@eduexpert.eu