Polecamy Maks rozwiązuje zagadki

Maks rozwiązuje zagadki

ponad 6 lat temu

Kim jest tajemniczy złodziejaszek, bezwstydnie grasujący w Turkusowej Dolinie? Czy puchacz Franciszek jest tak straszny, jak opowiadają? Co zburzyło sielankę letniego festynu?

Hipopotam Maks i jego dzielna siostrzyczka Zuzia rozwiązują kolejne zagadki – sprawdźcie! „Świat Maksa i Zuzi” to kontynuacja bestsellerowej serii przygód ciekawskiego hipopotama, jego młodszej siostry Zuzi, ich troskliwej mamy oraz egzotycznych przyjaciół. Książki wyróżnia pastelowa szata graficzna oraz dłuższe opowiadania.

Wydawnictwo Skrzat
Autorka: Katarzyna Zychla