Polecamy Maks odkrywa ciekawe miejsca

Maks odkrywa ciekawe miejsca

ponad 6 lat temu

Popularna wśród najmłodszych czytelników seria „Świat Maksa i Zuzi” poszerzyła się o kolejną część!

Wydawnictwo Skrzat tym razem wspólnie z małymi hipopotamami odkrywa… ciekawe miejsca. Czy marzyliście kiedyś o tym, żeby odwiedzić fabrykę czekolady, wspiąć się na szczyt morskiej latarni lub sterować dźwigiem na budowie? Hipopotam Maks właśnie to robi! A mali czytelnicy mogą przeżyć te wspaniałe przygody razem z nim! Krótkie, wesołe i pouczające historie autorstwa Katarzyny Zychli stanowią idealną propozycję lekturową dla dziecka w wieku 2-5 lat.

Maks odkrywa ciekawe miejsca
Autor: