Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Łukasz Strażnik Skarbów

Łukasz Strażnik Skarbów

ponad 5 lat temu

Morskie dno kryje tajemnice. Jedną z nich jest zatopiona arka, w której rybka Łukasz i żółw Noe odkryli portrety świętych oraz związane z nimi historie. Publikacja przedstawia w polskiej wersji językowej, dynamiczne i zabawne historie Łukasza – Strażnika Skarbów. Filmy pochodzą z katolickiego studia CCC of America i wprowadzają nową jakość animacji 3D w filmach religijnych. Najmłodsi przeżyją niezwykłe chwile wraz z bohaterami podwodnego świata: rybkami Łukaszem i Anią, żółwiem Noem, konikami morskimi Agnieszką i Piotrusiem oraz ośmiorniczką Pawłem.

Świat potrzebuje więcej radości i miłości!

Książeczka oraz filmy Radość i miłość prowadzą dzieci do odkrycia, jak czerpać radość z życia, nawet podczas wykonywania tych samych czynności oraz jak można okazywać miłosierdzie drugiemu człowiekowi.

 

Wydawnictwo PROMYCZEK

Książeczka z naklejkami + DVD (2 x 12 min.)
Cena: 25 zł

Dowiedz się więcej

 

Pod patronatem

 

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się