Polecamy Łukasz Strażnik Skarbów

Łukasz Strażnik Skarbów

ponad 5 lat temu

Morskie dno kryje tajemnice. Jedną z nich jest zatopiona arka, w której rybka Łukasz i żółw Noe odkryli portrety świętych oraz związane z nimi historie. Publikacja przedstawia w polskiej wersji językowej, dynamiczne i zabawne historie Łukasza – Strażnika Skarbów. Filmy pochodzą z katolickiego studia CCC of America i wprowadzają nową jakość animacji 3D w filmach religijnych. Najmłodsi przeżyją niezwykłe chwile wraz z bohaterami podwodnego świata: rybkami Łukaszem i Anią, żółwiem Noem, konikami morskimi Agnieszką i Piotrusiem oraz ośmiorniczką Pawłem.

Świat potrzebuje więcej radości i miłości!

Książeczka oraz filmy Radość i miłość prowadzą dzieci do odkrycia, jak czerpać radość z życia, nawet podczas wykonywania tych samych czynności oraz jak można okazywać miłosierdzie drugiemu człowiekowi.

Wydawnictwo PROMYCZEK

Książeczka z naklejkami + DVD (2 x 12 min.)

Pod patronatem