Polecamy L.O.L. Surprise! Naklejaj raz po raz

L.O.L. Surprise! Naklejaj raz po raz

ponad 5 lat temu

L.O.L. Surprise! Naklejaj raz po raz to prawdziwa przygoda dla każdej dziewczynki.

W środku znajdują się modne zabawy, ciekawe zadania, quizy oraz cztery arkusze kolorowych naklejek wielokrotnego użytku, które można wykorzystać do przebierania uroczych laleczek lub zaprojektowania własnych kreacji. Dzięki książce fanki L.O.L. Surprise! rozwiną zdolność twórczego myślenia.

W serii Naklejaj raz po raz dostępne są publikacje z ulubionymi bohaterami bajek: Świnka Peppa, Psi patrol oraz Pidżamersi.

Wydawca Media Service Zawada
www.msz.com.pl

Książki dostępne są również na
www.ksiazeczkibajeczki.pl