Polecamy Licencja z pazurem, czyli 44 koty!

Licencja z pazurem, czyli 44 koty!

ponad 4 lat temu Pod patronatem

Książka 44 Koty to interesująca propozycja dla małych fanów rozśpiewanych kotów.

W środku znajdują się ciekawe zadania muzyczne, obrazki do pokolorowania, łamigłówki, labirynty rozwijające dziecięcą kreatywność oraz kilkadziesiąt kolorowych naklejek z wizerunkiem kociego zespołu. W serii dostępne są również książki z bohaterami bajek:  Świnka Peppa, Shimmer&Shine, Psi Patrol, Blaze i megamaszyny, Pidżamersi, Rafcio Śrubka, Rycerka Nella oraz z laleczkami L.O.L. Surprise! i zwierzakami z serii Animal Club. Książki dostępne są również na www.ksiazeczkibajeczki.pl.

Wydawca Media Service Zawada

Pod patronatem