Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Królik Franek z pasją poznaje świat!

Królik Franek z pasją poznaje świat!

ponad 6 lat temu

Królik Franek to seria pięknie ilustrowanych książek, przedstawiających różne sytuacje, z którymi czasem muszą mierzyć się dzieci w wieku przedszkolnym.

Franek chodzi do przedszkola, ma wielu przyjaciół i masę różnych przygód. Musi też rozprawiać się ze swoimi codziennymi emocjami, takimi jak złość, smutek czy strach. Z wrodzoną ciekawością szuka na nie sposobu. W publikacji Królik Franek i tajemnica dobrej zabawy bohater zmierzy się z trudną sztuką przegrywania. Natomiast Królik Franek i problem krótkiego ogonka to opowieść, która podejmuje temat inności i związanego z nim niepokoju. Historia oraz pytania na końcu każdej książeczki pozwolą na zrozumienie poruszanego w utworze problemu i prawidłową reakcję. Seria powstała w konsultacji z psycholog dziecięcą - Martą Żysko-Pałubą.

Grupa Wydawnicza Foksal
Autorka: Marta Krzemińska
Liczba stron: 32
Okładka: miękka
Cena: 9,99 zł

Kup książkę

Pod patronatem

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!