Polecamy Królik Franek z pasją poznaje świat!

Królik Franek z pasją poznaje świat!

ponad 6 lat temu

Królik Franek to seria pięknie ilustrowanych książek, przedstawiających różne sytuacje, z którymi czasem muszą mierzyć się dzieci w wieku przedszkolnym.

Franek chodzi do przedszkola, ma wielu przyjaciół i masę różnych przygód. Musi też rozprawiać się ze swoimi codziennymi emocjami, takimi jak złość, smutek czy strach. Z wrodzoną ciekawością szuka na nie sposobu. W publikacji Królik Franek i tajemnica dobrej zabawy bohater zmierzy się z trudną sztuką przegrywania. Natomiast Królik Franek i problem krótkiego ogonka to opowieść, która podejmuje temat inności i związanego z nim niepokoju. Historia oraz pytania na końcu każdej książeczki pozwolą na zrozumienie poruszanego w utworze problemu i prawidłową reakcję. Seria powstała w konsultacji z psycholog dziecięcą - Martą Żysko-Pałubą.

Grupa Wydawnicza Foksal
Autorka: Marta Krzemińska