Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Królik Franek

Królik Franek

ponad 5 lat temu

Kolejne przygody Królika Franka, który chodzi do przedszkola, ma wielu przyjaciół i masę różnych przygód. Tym razem wpada w poważne tarapaty: po dniu pełnym nieporozumień i narastającego napięcia uderza kolegę z przedszkola. Z pewnością nie chciał tak postąpić, ale się stało…

Jak po tej sytuacji zachowa się Franek? Czy przeprosi swojego przyjaciela? Franek uczy się także dobrych zwyczajów, niekiedy z trudem przychodzi dzielenie się swoimi rzeczami: zabawkami, kredkami, książeczkami. Gdy widzi, jak mama pomaga nieznanej osobie, jest zdumiony, jak można się tak zachować. Czy Franek zrozumie, że dzielenie się to bardzo dobry zwyczaj.

„Królik Franek” to seria pięknie ilustrowanych książek, przedstawiająca różne sytuacje, z którymi muszą niekiedy mierzyć się dzieci w wieku przedszkolnym. Historia oraz pytania na końcu książeczki pozwolą na zrozumienie sytuacji i prawidłową reakcję. Seria powstała w konsultacji z psycholog dziecięcą Martą Żysko-Pałubą.

Grupa Wydawnicza Foksal
Autorka: Marta Krzemińska
Liczba stron: 32
Cena: 7,99 zł

Kup książkę

 

Pod patronatem 

 

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się