Polecamy Klocki Linden

Klocki Linden

ponad 5 lat temu

Jednym z wystawców podczas 14. FORUM Wychowania Przedszkolnego będzie wrocławska firma Lindenwood, która tworzy wyjątkowe, kreatywne klocki Linden.

Pozornie zwykłe klocki, a mogą tak wiele. Klocki Linden znajdują szerokie zastosowanie w edukacji i wykorzystywane są jako narzędzie dydaktyczne w szkołach oraz przedszkolach. Nauczyciele cenią je w swojej pracy - stają się bazą dla zajęć lub warsztatów. Klocki Linden rekomendowane są przez pedagogów oraz terapeutów. Firma Lindenwood to także uczestnik wrocławskiego programu „Szkoła w mieście” dla placówek edukacyjnych. Klocki Linden pobudzają kreatywne myślenie, symulują wyobraźnię oraz wpływają na rozwój kompetencji społecznych poprzez naukę współpracy. W trakcie budowania dzieci doskonalą zdolności manualne, ćwiczą koncentrację oraz skupienie.

Nie ograniczaj się i zbuduj dosłownie wszystko. Linden to niekończąca się zabawa, która pozwala dzieciom poczuć się Architektami! Przekonacie się o tym już 4 kwietnia.