Polecamy Kapitalne zagadki dla Bystrzaków i Spryciarzy

Kapitalne zagadki dla Bystrzaków i Spryciarzy

ponad 5 lat temu

Kapitalne zagadki dla Bystrzaków i Spryciarzy to zeszyty ćwiczeń z wciągającymi zadaniami dla przedszkolaków i uczniów. Stworzone specjalnie dla ciekawych świata dzieciaków!

W każdym zeszycie znajduje się ponad 90 fascynujących zagadek, które pomagają ćwiczyć skupienie uwagi, umiejętności matematyczne, spostrzegawczość i grafomotorykę. Które postacie powtarzają się na ilustracji? Czy znajdziesz lustrzane odbicie obrazka? Czego brakuje na obrazku? To tylko niektóre, z podchwytliwych pytań znajdujących się w tym zeszycie ćwiczeń! Wyrusz w fascynującą podróż z Kapitalnymi zagadkami dla Bystrzaków!

W serii:
•    Kapitalne zagadki dla Bystrzaków (6+)
•    Kapitalne zagadki dla Spryciarzy (6+)
•    Kapitalne zagadki dla małych Bystrzaków (4+)
•    Kapitalne zagadki dla małych Spryciarzy (4+)

Kapitan Nauka
Cena: 19,99 zł/szt