Polecamy Elementarz. Ćwiczenia

Elementarz. Ćwiczenia

ponad 5 lat temu

Publikacja powstała jako uzupełnienie Elementarza z serii Przygoda z Czytaniem i będzie cenną pomocą podczas nauki czytania i pisania.

Rozwiązując zadania, dziecko uczy się kolejnych liter alfabetu. Ćwiczenia obejmują poznawanie liter od A do Z, a także inne aktywności, podczas których mały uczeń będzie, między innymi, dzielić wyrazy oraz wyodrębniać w nich spółgłoski i samogłoski. Dodatkowo, w książce znajdują się zadania, dzięki którym dziecko wprawi się w pisaniu liter. Zajęcia z wykorzystaniem publikacji stanowią również doskonałą okazję do wzbogacania słownictwa.

Wydawnictwo AMEET

Pod patronatem