Polecamy Domino obrazkowe

Domino obrazkowe

ponad 5 lat temu

Domino obrazkowe -  Zabawki z serii Kapitan Nauka to znakomita zabawka edukacyjna dla dzieci od trzeciego roku życia.

Przez dopasowywanie obrazków i cyferek o tej samej wartości najmłodsi uczą się spostrzegawczości, liczenia oraz logicznego myślenia. Atrakcyjne rysunki autorstwa Maćka Łazowskiego, niezwykle kolorowe i dopasowane do wieku malucha, a także wysoka jakość wykonania gry to gwarancja wspaniałej zabawy na długi czas. Publikacja stanowi dobry początek przygody z matematyką!

Kapitan Nauka

Cena: 25,90 zł