Polecamy Disney Uczy. Zadania do Zmazywania

Disney Uczy. Zadania do Zmazywania

ponad 6 lat temu

Disney Uczy to edukacyjny program, którego celem jest nauka przez zabawę. Został opracowany przy udziale ekspertów metodyki nauczania, dlatego stanowi doskonałe uzupełnienie edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Zadania i ćwiczenia są przygotowane w taki sposób, żeby zapewnić dziecku możliwość stopniowego rozwijania najważniejszych umiejętności, m.in. sprawności manualnej, spostrzegawczości, logicznego myślenia, koordynacji wzrokowo-ruchowej i kreatywności.

"Zadania do Zmazywania" to seria książek, która powstała w ramach programu edukacyjnego Disney Uczy. Dzięki niej dziecko podczas doskonałej zabawy ma okazję zmierzyć się z odpowiednimi dla jego wieku, różnorodnymi zadaniami edukacyjnymi. Ścieralne strony oraz dołączony do książki mazak sprawiają, że przedszkolak może wielokrotnie rozwiązywać swoje ulubione zadania. Narysowane szlaczki bez trudu można zetrzeć i zacząć zabawę od nowa. Seria jest doskonałym narzędziem, dzięki któremu przedszkolak ćwiczy motorykę małą i rozwija umiejętność koncentracji.

Disney Uczy. Zadania do Zmazywania

Książki ukazały się nakładem wydawnictwa AMEET.

Pod patronatem