Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Disney Uczy. Rozwiązuję Sama/Rozwiązuję Sam

Disney Uczy. Rozwiązuję Sama/Rozwiązuję Sam

ponad 7 lat temu

Disney Uczy to edukacyjny program, którego celem jest nauka przez zabawę. Został opracowany przy udziale ekspertów metodyki nauczania, dlatego stanowi doskonałe uzupełnienie edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Zadania i ćwiczenia są przygotowane w taki sposób, żeby zapewnić dziecku możliwość stopniowego rozwijania najważniejszych umiejętności, m.in. sprawności manualnej, spostrzegawczości, logicznego myślenia, koordynacji wzrokowo-ruchowej i kreatywności.

„Rozwiązuję Sama/Rozwiązuję Sam” to seria książek, które pomogą 4-latkom rozwijać kluczowe dla wieku przedszkolnego umiejętności – uczą koncentracji i logicznego myślenia oraz rozwijają sprawność manualną i spostrzegawczość. Zadania w książkach są idealnie dostosowane do wieku dziecka, a sposób ich rozwiązania na tyle intuicyjny, że dziecko może samodzielnie pracować z książką. W każdej książce czterolatek znajdzie naklejki - nagrody, co stanowi dodatkową motywację.
 

Disney Uczy. Rozwiązuję Sama/Rozwiązuję Sam

Książki ukazały się nakładem wydawnictwa AMEET.

Dowiedz się więcej 

 

Pod patronatem

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!