Polecamy Disney uczy: Przygoda z czytaniem

Disney uczy: Przygoda z czytaniem

Przygoda z Czytaniem. Będę czytać

Książki wpierające naukę czytania. Dzięki zastosowaniu różnych metod – od czytania globalnego, poprzez czytanie sylabowe, aż do analityczno-syntetycznego – z programu mogą korzystać i młodsze, i starsze przedszkolaki.

Na poziomie I dzieci uczą się czytać metodą globalną. W towarzystwie uroczych mopsów będzie to świetna zabawa. W myśl zastosowanej metody dziecko zapamiętuje wygląd całego wyrazu, a nie poszczególnych liter. Ogląda ilustracje i zapamiętuje poszczególne słowa, a potem odczytuje je z pamięci. Metoda ta sprawdza się w przypadku małych dzieci, ponieważ nie wymaga znajomości liter.

W książce znajduje się też dyplom dla małego czytelnika oraz naklejki, którymi rodzic może nagrodzić postępy i zaangażowanie dziecka.

Pod patronatem