Polecamy Disney Uczy. Ćwiczenia z Naklejkami

Disney Uczy. Ćwiczenia z Naklejkami

ponad 6 lat temu

Disney Uczy to edukacyjny program, którego celem jest nauka przez zabawę. Został opracowany przy udziale ekspertów metodyki nauczania, dlatego stanowi doskonałe uzupełnienie edukacji  przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Zadania i ćwiczenia są przygotowane w taki sposób, żeby zapewnić dziecku możliwość stopniowego rozwijania najważniejszych umiejętności.  Dodatkowo podczas rozwiązywania różnorodnych ćwiczeń i zadań dzieci poznają litery i cyfry, przygotują się do nauki pisania i liczenia oraz wzbogacą słownictwo.

Disney Uczy. Cyfry. Ćwiczenia z Naklejkami

Książka wprowadza pięciolatki w świat cyfr i przygotowuje do nauki liczenia. Podczas rozwiązywania zadań dziecko ćwiczy pisanie cyfr po śladzie, doskonaląc w ten sposób sprawność manualną i opanowując technikę trzymania ołówka. Dodatkowo uczy się wykonywać proste działania na liczbach. W książce, oprócz różnorodnych ćwiczeń związanych z cyframi, znajdują się także ciekawe zadania rozwijające spostrzegawczość. W zajęciach dzieciom towarzyszą ulubieni bohaterowie, a dodatkową atrakcją są naklejki, które można wykorzystać podczas pracy.

Disney Uczy. Litery. Ćwiczenia z Naklejkami

Książka powstała w ramach programu Disney Uczy i jest dedykowana pięciolatkom. Wprowadza ona przedszkolaki w świat liter i przygotuje do nauki pisania. Podczas rozwiązywania zadań dziecko ćwiczy pisanie liter po śladzie, doskonaląc w ten sposób sprawność manualną i opanowując technikę trzymania ołówka. Dodatkowo mały uczeń poznaje alfabet oraz uczy się rozróżniać małe i wielkie litery. W książce, oprócz różnorodnych ćwiczeń związanych z literami, znajdują się także ciekawe zadania wzbogacające słownictwo. W zajęciach dzieciom towarzyszą ulubieni bohaterowie, a dodatkową atrakcją są naklejki, które można wykorzystać w zadaniach.

Książki ukazały się nakładem wydawnictwa AMEET.

Pod patronatem